HAKKIMIZDA

TOSYÖV AKADEMİ

KOBİ’ler ve Girişimciler TOSYÖV Akademi ile Rekabet Gücünü Artırıyor

TOSYÖV Akademi 30 yılı aşkın bir süredir Girişimcinin Gücünü ifade eden Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı’nın (TOSYÖV) bir eğitim ve danışmalık organizasyonu olarak çalışmalarına başlıyor.

KOBİ’ler ve Girişimcilerin Rekabet Gücü iş dünyasının değişen dinamiklerine ayak uydurmakla mümkün olacak.

TOSYÖV Akademi KOBİ’ler ve girişimcilerin hızla güncellenmesi gereken bilgi, uygulama ve etkili sonuçlara ulaşma ihtiyaçlarını doğru yöntemlerle sunulacak eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iş dünyasına aktarmak için kuruldu.

Yararlı sonuçlar almak, KOBİ’ler ve Girişimcileri iyi tanımakla mümkün.

TOSYÖV Akademi güncellenmiş KOBİ’lerin ve yeni girişimcilerin ihtiyaçlarını analiz ederek oluşturmuş olduğu eğitim, danışmanlık mentorluk ve koçluk programları ile KOBİ’lerin sorunlarına cevap veren, planlarına ve yol haritalarına katkı sağlayan düşünülerek tasarlanmış, sonuç odaklı hizmetler sunar.

TOSYÖV Akademi KOBİ’ler için çalışan kuruluşlar için bir rehber.

TOSYÖV Türkiye’de KOBİ bilincinin oluşması ve ekonomi literatüründeki yerini almasında ilk faaliyetleri başlatan bir KOBİ vakfı olarak tanındı. Yürüttüğü projeler ve Türkiye çapında yaptığı eğitsel çalışmalar ve etkinliklerle girişimcilik kültürünün gelişmesine, yeni nesil KOBİ’lerin kurulmasına ve mevcut işletmelerin rekabet gücünün artırılmasına somut katkılar sağladı. KOBİ’ler için çalışana kamu kurumları ve özel kuruluşları bir araya getiren sinerji toplantılarına ve zirvelere öncülük etti. Şimdi bu deneyimi TOSYÖV Akademi ile kurumların ihtiyaçlarının doğru analiz edilmesi sonucu hazırladığı özel eğitim, danışmanlık, koçluk ve mentorlük programları ile en etkili yöntemlerle geniş keslere sunmayı ve kalkınma yolunda kurumsal ve bireysel gelişimi hedefliyor.

Deneyimli eğitimci, danışman ve koçlarımızla öğrenmeyi keyifli hale getirdik.

Hedef kitleye uygun beklenen dönüşümü sağlayacak bilgi paylaşım yöntem ve uygulamaları kullanarak katılımcıların bu etkinliklerden uygulamaya dönük yeni bilgilerle ayrılmalarını amaçladık. TOSYÖV Akademi’nin bu özel çalışmalarının sonuçları oldukça etkileyici oldu.

TOSYÖV Akademi ve uzman ekibimizle bu tecrübelerimizi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.